Formularz kontaktowy

Ubezpieczenie pogrzebowe

Troska nigdy się nie kończy

Odejście bliskiej osoby to jeden z najtrudniejszych momentów w naszym życiu, do którego − pomimo jego nieuchronności − nigdy tak naprawdę nie możemy w pełni przygotować się psychicznie. Wiąże się ono dla rodziny nie tylko z trudnym do uniknięcia bólem, ale i z koniecznością poniesienia w krótkim czasie wielu wydatków.

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla osób, które czują się odpowiedzialne za najbliższych i chciałyby zabezpieczyć ich finansowo w razie swojej śmierci.

To proste ubezpieczenie ze stałą składką, w którym formalności zostały ograniczone do minimum. Może do niego przystąpić, bez konieczności przeprowadzania badań medycznych, każda osoba powyżej 40 roku życia, o ile nie ukończyła 76 lat.

Dzięki wyjątkowo szybkiej wypłacie świadczenia pozwala ono zyskać pewność, że w razie gdyby nas zabrakło, do wskazanych osób trafią pieniądze. Wypłata świadczenia może istotnie pomóc w opłaceniu kosztów między innymi pogrzebu (obecnie zasiłek pogrzebowy wynosi 4 tys. zł).

 

polisa bez badań medycznych, ubezpieczenie bez badań, polisa na pogrzeb, pieniądze na pogrzeb, polisa pogrzebowa, ubezpieczenie kosztów pogrzebu, koszt pogrzebu, polisa na pochówek, koszty pochówku, ubezpieczenia pogrzebowe

  • Ubezpieczenia rodzinne
  • Ubezpieczenie domu/mieszkania
  • Ubezpieczenia firm
  • Fundusze inwestycyjne